Klasa B grupa: Wrocław V 2019/20

2019/20
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
Z
Z
P
Z
13
12
0
1
58
12
46
36
2
Z
Z
Z
Z
Z
13
11
0
2
57
15
42
33
3
Z
Z
Z
Z
Z
13
10
0
3
49
28
21
30
4
Z
R
P
Z
Z
13
9
1
3
59
26
33
28
5
Z
Z
Z
P
R
13
7
2
4
55
32
23
23
6
P
P
Z
Z
Z
13
7
1
5
37
36
1
22
7
Z
Z
Z
P
P
13
7
0
6
48
29
19
21
8
R
R
P
Z
Z
13
5
4
4
28
21
7
19
9
P
Z
R
P
P
13
6
1
6
36
37
-1
19
10
R
P
R
Z
P
13
5
2
6
29
29
0
17
11
P
P
P
P
P
13
3
0
10
32
62
-30
9
12
P
P
P
P
R
13
1
2
10
12
43
-31
5
13
Z
P
P
P
P
13
1
1
11
15
60
-45
4
14
P
P
P
P
P
13
0
0
13
11
96
-85
0
Zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej- rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe zostają odwołane. Za końcowy układ tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek (13 kolejka) . Drużyny zajmujące miejsca premiowane uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Natomiast nie będzie spadków do niższych klas.
Kolejka 1
25 Sie 2019 11:00
Widawa Grędzina
12 0
Piast Miłocice
25 Sie 2019 11:00
Widawa Grędzina
12
0
Piast Miłocice
| walkower, na boisku 12:1
25 Sie 2019 11:00
KP 99 Śliwice
1 6
Polonia Miłoszyce
25 Sie 2019 11:00
KP 99 Śliwice
1
6
Polonia Miłoszyce
25 Sie 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
0 3
Skra Wojnowice
25 Sie 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
0
3
Skra Wojnowice
| walkower, na boisku 6-2
25 Sie 2019 17:00
WKS Wilczyce
6 0
Odra Kotowice
25 Sie 2019 17:00
WKS Wilczyce
6
0
Odra Kotowice
25 Sie 2019 17:00
Widawa II Bierutów
5 1
Pogoń Kopalina
25 Sie 2019 17:00
Widawa II Bierutów
5
1
Pogoń Kopalina
25 Sie 2019 17:00
Wratislavia II Wrocław
3 4
Zalesie Wójcice
25 Sie 2019 17:00
Wratislavia II Wrocław
3
4
Zalesie Wójcice
25 Sie 2019 17:00
LZS Zbytowa
0 2
Czarni Chrząstawa
25 Sie 2019 17:00
LZS Zbytowa
0
2
Czarni Chrząstawa
Kolejka 2
31 Sie 2019 17:00
Polonia Miłoszyce
2 0
LZS Ścinawa Polska
31 Sie 2019 17:00
Polonia Miłoszyce
2
0
LZS Ścinawa Polska
1 Wrz 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4 1
Skra Wojnowice
1 Wrz 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4
1
Skra Wojnowice
1 Wrz 2019 11:00
KP 99 Śliwice
4 0
Pogoń Kopalina
1 Wrz 2019 11:00
KP 99 Śliwice
4
0
Pogoń Kopalina
1 Wrz 2019 16:00
Piast Miłocice
1 4
Widawa II Bierutów
1 Wrz 2019 16:00
Piast Miłocice
1
4
Widawa II Bierutów
1 Wrz 2019 16:00
Odra Kotowice
1 8
Widawa Grędzina
1 Wrz 2019 16:00
Odra Kotowice
1
8
Widawa Grędzina
1 Wrz 2019 16:00
Wratislavia II Wrocław
4 0
WKS Wilczyce
1 Wrz 2019 16:00
Wratislavia II Wrocław
4
0
WKS Wilczyce
1 Wrz 2019 16:00
LZS Zbytowa
1 3
Zalesie Wójcice
1 Wrz 2019 16:00
LZS Zbytowa
1
3
Zalesie Wójcice
Kolejka 3
7 Wrz 2019 16:00
Widawa II Bierutów
3 1
Odra Kotowice
7 Wrz 2019 16:00
Widawa II Bierutów
3
1
Odra Kotowice
8 Wrz 2019 11:00
Widawa Grędzina
4 1
Wratislavia II Wrocław
8 Wrz 2019 11:00
Widawa Grędzina
4
1
Wratislavia II Wrocław
8 Wrz 2019 11:00
KP 99 Śliwice
10 2
Piast Miłocice
8 Wrz 2019 11:00
KP 99 Śliwice
10
2
Piast Miłocice
8 Wrz 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
2 0
Pogoń Kopalina
8 Wrz 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
2
0
Pogoń Kopalina
8 Wrz 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
9 1
Zalesie Wójcice
8 Wrz 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
9
1
Zalesie Wójcice
Wojnowice ARENA 8 Wrz 2019 16:00
Skra Wojnowice
2 5
Polonia Miłoszyce
8 Wrz 2019 16:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
2
5
Polonia Miłoszyce
| Wojnowice ARENA
8 Wrz 2019 17:00
WKS Wilczyce
1 2
LZS Zbytowa
8 Wrz 2019 17:00
WKS Wilczyce
1
2
LZS Zbytowa
Kolejka 4
15 Wrz 2019 11:00
LZS Zbytowa
3 5
Widawa Grędzina
15 Wrz 2019 11:00
LZS Zbytowa
3
5
Widawa Grędzina
15 Wrz 2019 12:00
Czarni Chrząstawa
2 0
Polonia Miłoszyce
15 Wrz 2019 12:00
Czarni Chrząstawa
2
0
Polonia Miłoszyce
15 Wrz 2019 16:00
Pogoń Kopalina
1 5
Skra Wojnowice
15 Wrz 2019 16:00
Pogoń Kopalina
1
5
Skra Wojnowice
15 Wrz 2019 16:00
Piast Miłocice
1 5
LZS Ścinawa Polska
15 Wrz 2019 16:00
Piast Miłocice
1
5
LZS Ścinawa Polska
15 Wrz 2019 16:00
Odra Kotowice
2 3
KP 99 Śliwice
15 Wrz 2019 16:00
Odra Kotowice
2
3
KP 99 Śliwice
15 Wrz 2019 16:00
Wratislavia II Wrocław
8 0
Widawa II Bierutów
15 Wrz 2019 16:00
Wratislavia II Wrocław
8
0
Widawa II Bierutów
15 Wrz 2019 16:00
WKS Wilczyce
1 1
Zalesie Wójcice
15 Wrz 2019 16:00
WKS Wilczyce
1
1
Zalesie Wójcice
Kolejka 5
21 Wrz 2019 16:00
Polonia Miłoszyce
6 0
Pogoń Kopalina
21 Wrz 2019 16:00
Polonia Miłoszyce
6
0
Pogoń Kopalina
22 Wrz 2019 11:00
Widawa Grędzina
2 3
Zalesie Wójcice
22 Wrz 2019 11:00
Widawa Grędzina
2
3
Zalesie Wójcice
22 Wrz 2019 11:00
KP 99 Śliwice
2 3
Wratislavia II Wrocław
22 Wrz 2019 11:00
KP 99 Śliwice
2
3
Wratislavia II Wrocław
22 Wrz 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
2 1
Odra Kotowice
22 Wrz 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
2
1
Odra Kotowice
22 Wrz 2019 13:00
Widawa II Bierutów
3 6
LZS Zbytowa
22 Wrz 2019 13:00
Widawa II Bierutów
3
6
LZS Zbytowa
Wojnowice ARENA 22 Wrz 2019 13:00
Skra Wojnowice
9 0
Piast Miłocice
22 Wrz 2019 13:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
9
0
Piast Miłocice
| Wojnowice ARENA
22 Wrz 2019 16:00
WKS Wilczyce
0 4
Czarni Chrząstawa
22 Wrz 2019 16:00
WKS Wilczyce
0
4
Czarni Chrząstawa
Kolejka 6
29 Wrz 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4 0
Pogoń Kopalina
29 Wrz 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4
0
Pogoń Kopalina
29 Wrz 2019 13:00
Widawa II Bierutów
4 2
Zalesie Wójcice
29 Wrz 2019 13:00
Widawa II Bierutów
4
2
Zalesie Wójcice
29 Wrz 2019 16:00
Piast Miłocice
1 8
Polonia Miłoszyce
29 Wrz 2019 16:00
Piast Miłocice
1
8
Polonia Miłoszyce
29 Wrz 2019 16:00
Odra Kotowice
1 6
Skra Wojnowice
29 Wrz 2019 16:00
Odra Kotowice
1
6
Skra Wojnowice
29 Wrz 2019 16:00
Wratislavia II Wrocław
5 3
LZS Ścinawa Polska
29 Wrz 2019 16:00
Wratislavia II Wrocław
5
3
LZS Ścinawa Polska
29 Wrz 2019 16:00
LZS Zbytowa
5 1
KP 99 Śliwice
29 Wrz 2019 16:00
LZS Zbytowa
5
1
KP 99 Śliwice
29 Wrz 2019 16:00
WKS Wilczyce
1 1
Widawa Grędzina
29 Wrz 2019 16:00
WKS Wilczyce
1
1
Widawa Grędzina
Kolejka 7
6 Paź 2019 11:00
Widawa Grędzina
2 3
Czarni Chrząstawa
6 Paź 2019 11:00
Widawa Grędzina
2
3
Czarni Chrząstawa
6 Paź 2019 11:00
KP 99 Śliwice
2 5
Zalesie Wójcice
6 Paź 2019 11:00
KP 99 Śliwice
2
5
Zalesie Wójcice
6 Paź 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
2 3
LZS Zbytowa
6 Paź 2019 11:00
LZS Ścinawa Polska
2
3
LZS Zbytowa
6 Paź 2019 11:00
Pogoń Kopalina
5 2
Piast Miłocice
6 Paź 2019 11:00
Pogoń Kopalina
5
2
Piast Miłocice
6 Paź 2019 13:00
Widawa II Bierutów
1 2
WKS Wilczyce
6 Paź 2019 13:00
Widawa II Bierutów
1
2
WKS Wilczyce
Wojnowice ARENA 6 Paź 2019 13:00
Skra Wojnowice
4 1
Wratislavia II Wrocław
6 Paź 2019 13:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
4
1
Wratislavia II Wrocław
| Wojnowice ARENA
6 Paź 2019 15:00
Polonia Miłoszyce
10 0
Odra Kotowice
6 Paź 2019 15:00
Polonia Miłoszyce
10
0
Odra Kotowice
Kolejka 8
13 Paź 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
9 1
Piast Miłocice
13 Paź 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
9
1
Piast Miłocice
13 Paź 2019 11:00
Widawa Grędzina
2 3
Widawa II Bierutów
13 Paź 2019 11:00
Widawa Grędzina
2
3
Widawa II Bierutów
13 Paź 2019 14:00
Odra Kotowice
2 2
Pogoń Kopalina
13 Paź 2019 14:00
Odra Kotowice
2
2
Pogoń Kopalina
13 Paź 2019 15:00
Wratislavia II Wrocław
3 1
Polonia Miłoszyce
13 Paź 2019 15:00
Wratislavia II Wrocław
3
1
Polonia Miłoszyce
13 Paź 2019 15:00
LZS Zbytowa
2 4
Skra Wojnowice
13 Paź 2019 15:00
LZS Zbytowa
2
4
Skra Wojnowice
13 Paź 2019 15:00
LZS Ścinawa Polska
6 2
Zalesie Wójcice
13 Paź 2019 15:00
LZS Ścinawa Polska
6
2
Zalesie Wójcice
13 Paź 2019 16:00
WKS Wilczyce
6 1
KP 99 Śliwice
13 Paź 2019 16:00
WKS Wilczyce
6
1
KP 99 Śliwice
Kolejka 9
20 Paź 2019 11:00
KP 99 Śliwice
4 5
Widawa Grędzina
20 Paź 2019 11:00
KP 99 Śliwice
4
5
Widawa Grędzina
20 Paź 2019 11:00
Pogoń Kopalina
0 2
Wratislavia II Wrocław
20 Paź 2019 11:00
Pogoń Kopalina
0
2
Wratislavia II Wrocław
20 Paź 2019 13:00
Widawa II Bierutów
1 4
Czarni Chrząstawa
20 Paź 2019 13:00
Widawa II Bierutów
1
4
Czarni Chrząstawa
Wojnowice ARENA 20 Paź 2019 13:00
Skra Wojnowice
3 0
Zalesie Wójcice
20 Paź 2019 13:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
3
0
Zalesie Wójcice
| walkower, na boisku 3:2
| Wojnowice ARENA
20 Paź 2019 15:00
LZS Ścinawa Polska
0 0
WKS Wilczyce
20 Paź 2019 15:00
LZS Ścinawa Polska
0
0
WKS Wilczyce
20 Paź 2019 15:00
Piast Miłocice
0 5
Odra Kotowice
20 Paź 2019 15:00
Piast Miłocice
0
5
Odra Kotowice
24 Lis 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
4 2
LZS Zbytowa
24 Lis 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
4
2
LZS Zbytowa
| w pierwotnym terminie (20 października, 15:00) odwołany
Kolejka 10
27 Paź 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4 0
Odra Kotowice
27 Paź 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4
0
Odra Kotowice
27 Paź 2019 11:00
Widawa Grędzina
6 4
LZS Ścinawa Polska
27 Paź 2019 11:00
Widawa Grędzina
6
4
LZS Ścinawa Polska
27 Paź 2019 11:00
Widawa II Bierutów
7 0
KP 99 Śliwice
27 Paź 2019 11:00
Widawa II Bierutów
7
0
KP 99 Śliwice
27 Paź 2019 13:00
LZS Zbytowa
4 0
Pogoń Kopalina
27 Paź 2019 13:00
LZS Zbytowa
4
0
Pogoń Kopalina
27 Paź 2019 14:00
Wratislavia II Wrocław
7 3
Piast Miłocice
27 Paź 2019 14:00
Wratislavia II Wrocław
7
3
Piast Miłocice
27 Paź 2019 14:00
WKS Wilczyce
2 2
Skra Wojnowice
27 Paź 2019 14:00
WKS Wilczyce
2
2
Skra Wojnowice
27 Paź 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
3 1
Zalesie Wójcice
27 Paź 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
3
1
Zalesie Wójcice
Kolejka 11
3 Lis 2019 11:00
KP 99 Śliwice
1 6
Czarni Chrząstawa
3 Lis 2019 11:00
KP 99 Śliwice
1
6
Czarni Chrząstawa
3 Lis 2019 11:00
Pogoń Kopalina
1 3
Zalesie Wójcice
3 Lis 2019 11:00
Pogoń Kopalina
1
3
Zalesie Wójcice
Wojnowice ARENA 3 Lis 2019 13:00
Skra Wojnowice
4 6
Widawa Grędzina
3 Lis 2019 13:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
4
6
Widawa Grędzina
| Wojnowice ARENA
3 Lis 2019 14:00
LZS Ścinawa Polska
2 2
Widawa II Bierutów
3 Lis 2019 14:00
LZS Ścinawa Polska
2
2
Widawa II Bierutów
3 Lis 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
5 2
WKS Wilczyce
3 Lis 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
5
2
WKS Wilczyce
3 Lis 2019 14:00
Piast Miłocice
0 10
LZS Zbytowa
3 Lis 2019 14:00
Piast Miłocice
0
10
LZS Zbytowa
3 Lis 2019 14:00
Odra Kotowice
1 3
Wratislavia II Wrocław
3 Lis 2019 14:00
Odra Kotowice
1
3
Wratislavia II Wrocław
Kolejka 12
10 Lis 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4 5
Wratislavia II Wrocław
10 Lis 2019 11:00
Czarni Chrząstawa
4
5
Wratislavia II Wrocław
10 Lis 2019 11:00
Widawa Grędzina
0 3
Polonia Miłoszyce
10 Lis 2019 11:00
Widawa Grędzina
0
3
Polonia Miłoszyce
10 Lis 2019 11:00
Widawa II Bierutów
2 4
Skra Wojnowice
10 Lis 2019 11:00
Widawa II Bierutów
2
4
Skra Wojnowice
10 Lis 2019 11:00
KP 99 Śliwice
1 3
LZS Ścinawa Polska
10 Lis 2019 11:00
KP 99 Śliwice
1
3
LZS Ścinawa Polska
10 Lis 2019 13:00
LZS Zbytowa
8 0
Odra Kotowice
10 Lis 2019 13:00
LZS Zbytowa
8
0
Odra Kotowice
10 Lis 2019 14:00
WKS Wilczyce
2 0
Pogoń Kopalina
10 Lis 2019 14:00
WKS Wilczyce
2
0
Pogoń Kopalina
10 Lis 2019 14:00
Piast Miłocice
0 7
Zalesie Wójcice
10 Lis 2019 14:00
Piast Miłocice
0
7
Zalesie Wójcice
Kolejka 13
16 Lis 2019 14:00
LZS Ścinawa Polska
0 3
Czarni Chrząstawa
16 Lis 2019 14:00
LZS Ścinawa Polska
0
3
Czarni Chrząstawa
17 Lis 2019 11:00
Pogoń Kopalina
2 2
Widawa Grędzina
17 Lis 2019 11:00
Pogoń Kopalina
2
2
Widawa Grędzina
17 Lis 2019 11:00
Wratislavia II Wrocław
4 2
LZS Zbytowa
17 Lis 2019 11:00
Wratislavia II Wrocław
4
2
LZS Zbytowa
Wojnowice ARENA 17 Lis 2019 13:00
Skra Wojnowice
12 2
KP 99 Śliwice
17 Lis 2019 13:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
12
2
KP 99 Śliwice
| Wojnowice ARENA
17 Lis 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
4 1
Widawa II Bierutów
17 Lis 2019 14:00
Polonia Miłoszyce
4
1
Widawa II Bierutów
17 Lis 2019 14:00
Piast Miłocice
0 5
WKS Wilczyce
17 Lis 2019 14:00
Piast Miłocice
0
5
WKS Wilczyce
17 Lis 2019 14:00
Odra Kotowice
1 5
Zalesie Wójcice
17 Lis 2019 14:00
Odra Kotowice
1
5
Zalesie Wójcice
P