Terminarz

Kolejka 1
Wojnowice ARENA 16 Sie 2020 17:00
Skra Wojnowice
8 0
LZS Ścinawa Polska
16 Sie 2020 17:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
8
0
LZS Ścinawa Polska
| Wojnowice ARENA | Sędzia: Szymczak
16 Sie 2020 16:00
Zalesie Wójcice
7 1
Grunwald Wrocław
16 Sie 2020 16:00
Zalesie Wójcice
7
1
Grunwald Wrocław
16 Sie 2020 12:00
WKS Wilczyce
2 6
Burza Chwalibożyce
16 Sie 2020 12:00
WKS Wilczyce
2
6
Burza Chwalibożyce
16 Sie 2020 11:00
Lwy Wrocław
1 1
Sparta II Wrocław
16 Sie 2020 11:00
Lwy Wrocław
1
1
Sparta II Wrocław
16 Sie 2020 17:00
Szaluna Zębice
3 1
Jankowianka Wierzbno
16 Sie 2020 17:00
Szaluna Zębice
3
1
Jankowianka Wierzbno
16 Sie 2020 12:00
Rzemieślnik Oława
0 4
Wratislavia II Wrocław
16 Sie 2020 12:00
Rzemieślnik Oława
0
4
Wratislavia II Wrocław
16 Sie 2020 11:00
Polonia Godzikowice
3 0
MKS Siechnice
16 Sie 2020 11:00
Polonia Godzikowice
3
0
MKS Siechnice
| walkower, na boisku 2:2
16 Sie 2020 11:00
Orzeł Święta Katarzyna
5 3
Odra Kotowice
16 Sie 2020 11:00
Orzeł Święta Katarzyna
5
3
Odra Kotowice
Kolejka 2
23 Sie 2020 13:00
Grunwald Wrocław
2 1
Odra Kotowice
23 Sie 2020 13:00
Grunwald Wrocław
2
1
Odra Kotowice
23 Sie 2020 12:00
MKS Siechnice
1 6
Orzeł Święta Katarzyna
23 Sie 2020 12:00
MKS Siechnice
1
6
Orzeł Święta Katarzyna
23 Sie 2020 12:00
Wratislavia II Wrocław
5 0
Polonia Godzikowice
23 Sie 2020 12:00
Wratislavia II Wrocław
5
0
Polonia Godzikowice
23 Sie 2020 12:00
LZS Ścinawa Polska
1 1
Rzemieślnik Oława
23 Sie 2020 12:00
LZS Ścinawa Polska
1
1
Rzemieślnik Oława
23 Sie 2020 12:00
Jankowianka Wierzbno
0 10
Skra Wojnowice
23 Sie 2020 12:00
Jankowianka Wierzbno
0
10
Skra Wojnowice
| Sędzia: Siwek T
23 Sie 2020 15:00
Sparta II Wrocław
3 3
Szaluna Zębice
23 Sie 2020 15:00
Sparta II Wrocław
3
3
Szaluna Zębice
23 Sie 2020 17:00
Burza Chwalibożyce
16 0
Lwy Wrocław
23 Sie 2020 17:00
Burza Chwalibożyce
16
0
Lwy Wrocław
23 Sie 2020 16:00
Zalesie Wójcice
0 1
WKS Wilczyce
23 Sie 2020 16:00
Zalesie Wójcice
0
1
WKS Wilczyce
Kolejka 3
30 Sie 2020 17:00
WKS Wilczyce
5 1
Grunwald Wrocław
30 Sie 2020 17:00
WKS Wilczyce
5
1
Grunwald Wrocław
30 Sie 2020 11:00
Lwy Wrocław
0 3
Zalesie Wójcice
30 Sie 2020 11:00
Lwy Wrocław
0
3
Zalesie Wójcice
30 Sie 2020 17:00
Szaluna Zębice
2 4
Burza Chwalibożyce
30 Sie 2020 17:00
Szaluna Zębice
2
4
Burza Chwalibożyce
Wojnowice ARENA 30 Sie 2020 17:00
Skra Wojnowice
1 5
Sparta II Wrocław
30 Sie 2020 17:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
1
5
Sparta II Wrocław
| Wojnowice ARENA | Sędzia: Paluch
30 Sie 2020 11:00
Rzemieślnik Oława
1 1
Jankowianka Wierzbno
30 Sie 2020 11:00
Rzemieślnik Oława
1
1
Jankowianka Wierzbno
30 Sie 2020 11:00
Polonia Godzikowice
1 3
LZS Ścinawa Polska
30 Sie 2020 11:00
Polonia Godzikowice
1
3
LZS Ścinawa Polska
30 Sie 2020 11:00
Orzeł Święta Katarzyna
4 0
Wratislavia II Wrocław
30 Sie 2020 11:00
Orzeł Święta Katarzyna
4
0
Wratislavia II Wrocław
30 Sie 2020 11:00
Odra Kotowice
2 2
MKS Siechnice
30 Sie 2020 11:00
Odra Kotowice
2
2
MKS Siechnice
Kolejka 4
6 Wrz 2020 11:00
Grunwald Wrocław
5 0
MKS Siechnice
6 Wrz 2020 11:00
Grunwald Wrocław
5
0
MKS Siechnice
6 Wrz 2020 16:00
Wratislavia II Wrocław
5 0
Odra Kotowice
6 Wrz 2020 16:00
Wratislavia II Wrocław
5
0
Odra Kotowice
6 Wrz 2020 14:00
LZS Ścinawa Polska
2 2
Orzeł Święta Katarzyna
6 Wrz 2020 14:00
LZS Ścinawa Polska
2
2
Orzeł Święta Katarzyna
6 Wrz 2020 12:00
Jankowianka Wierzbno
6 2
Polonia Godzikowice
6 Wrz 2020 12:00
Jankowianka Wierzbno
6
2
Polonia Godzikowice
6 Wrz 2020 12:00
Sparta II Wrocław
7 0
Rzemieślnik Oława
6 Wrz 2020 12:00
Sparta II Wrocław
7
0
Rzemieślnik Oława
6 Wrz 2020 16:00
Burza Chwalibożyce
5 2
Skra Wojnowice
6 Wrz 2020 16:00
Burza Chwalibożyce
5
2
Skra Wojnowice
| Sędzia: Kaczmarek K
6 Wrz 2020 16:00
Zalesie Wójcice
3 1
Szaluna Zębice
6 Wrz 2020 16:00
Zalesie Wójcice
3
1
Szaluna Zębice
6 Wrz 2020 16:00
WKS Wilczyce
9 1
Lwy Wrocław
6 Wrz 2020 16:00
WKS Wilczyce
9
1
Lwy Wrocław
Kolejka 5
Wojnowice ARENA 13 Wrz 2020 16:00
Skra Wojnowice
3 1
Zalesie Wójcice
13 Wrz 2020 16:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
3
1
Zalesie Wójcice
| Wojnowice ARENA | Sędzia: Świerczek
Rzemieślnik Oława
1 2
Burza Chwalibożyce
Rzemieślnik Oława
1
2
Burza Chwalibożyce
Polonia Godzikowice
0 3
Sparta II Wrocław
Polonia Godzikowice
0
3
Sparta II Wrocław
Orzeł Święta Katarzyna
4 0
Jankowianka Wierzbno
Orzeł Święta Katarzyna
4
0
Jankowianka Wierzbno
Odra Kotowice
1 4
LZS Ścinawa Polska
Odra Kotowice
1
4
LZS Ścinawa Polska
MKS Siechnice
1 1
Wratislavia II Wrocław
MKS Siechnice
1
1
Wratislavia II Wrocław
Lwy Wrocław
2 4
Grunwald Wrocław
Lwy Wrocław
2
4
Grunwald Wrocław
Szaluna Zębice
1 6
WKS Wilczyce
Szaluna Zębice
1
6
WKS Wilczyce
Kolejka 6
20 Wrz 2020 16:00
WKS Wilczyce
3 2
Skra Wojnowice
20 Wrz 2020 16:00
WKS Wilczyce
3
2
Skra Wojnowice
20 Wrz 2020 13:30
Grunwald Wrocław
1 2
Wratislavia II Wrocław
20 Wrz 2020 13:30
Grunwald Wrocław
1
2
Wratislavia II Wrocław
20 Wrz 2020 11:00
LZS Ścinawa Polska
4 2
MKS Siechnice
20 Wrz 2020 11:00
LZS Ścinawa Polska
4
2
MKS Siechnice
20 Wrz 2020 17:00
Jankowianka Wierzbno
4 0
Odra Kotowice
20 Wrz 2020 17:00
Jankowianka Wierzbno
4
0
Odra Kotowice
20 Wrz 2020 12:00
Sparta II Wrocław
0 3
Orzeł Święta Katarzyna
20 Wrz 2020 12:00
Sparta II Wrocław
0
3
Orzeł Święta Katarzyna
20 Wrz 2020 16:00
Burza Chwalibożyce
7 0
Polonia Godzikowice
20 Wrz 2020 16:00
Burza Chwalibożyce
7
0
Polonia Godzikowice
20 Wrz 2020 15:00
Zalesie Wójcice
0 0
Rzemieślnik Oława
20 Wrz 2020 15:00
Zalesie Wójcice
0
0
Rzemieślnik Oława
20 Wrz 2020 11:00
Lwy Wrocław
2 7
Szaluna Zębice
20 Wrz 2020 11:00
Lwy Wrocław
2
7
Szaluna Zębice
Kolejka 7
Wojnowice ARENA 27 Wrz 2020 15:00
Skra Wojnowice
14 1
Lwy Wrocław
27 Wrz 2020 15:00
Wojnowice ARENA
Skra Wojnowice
14
1
Lwy Wrocław
| Wojnowice ARENA
27 Wrz 2020 15:00
Szaluna Zębice
3 2
Grunwald Wrocław
27 Wrz 2020 15:00
Szaluna Zębice
3
2
Grunwald Wrocław
27 Wrz 2020 11:00
Rzemieślnik Oława
1 5
WKS Wilczyce
27 Wrz 2020 11:00
Rzemieślnik Oława
1
5
WKS Wilczyce
27 Wrz 2020 11:00
Polonia Godzikowice
0 10
Zalesie Wójcice
27 Wrz 2020 11:00
Polonia Godzikowice
0
10
Zalesie Wójcice
27 Wrz 2020 11:00
Orzeł Święta Katarzyna
1 3
Burza Chwalibożyce
27 Wrz 2020 11:00
Orzeł Święta Katarzyna
1
3
Burza Chwalibożyce
27 Wrz 2020 11:00
Odra Kotowice
3 5
Sparta II Wrocław
27 Wrz 2020 11:00
Odra Kotowice
3
5
Sparta II Wrocław
27 Wrz 2020 15:00
MKS Siechnice
0 4
Jankowianka Wierzbno
27 Wrz 2020 15:00
MKS Siechnice
0
4
Jankowianka Wierzbno
27 Wrz 2020 15:00
Wratislavia II Wrocław
9 0
LZS Ścinawa Polska
27 Wrz 2020 15:00
Wratislavia II Wrocław
9
0
LZS Ścinawa Polska
Kolejka 8
4 Paź 2020 15:00
Szaluna Zębice
- -
Skra Wojnowice
4 Paź 2020 15:00
Szaluna Zębice
-
-
Skra Wojnowice
P